Figurer Elastolin tema lek

Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

COWBOYS OCH INDIANER, ca 34 st, 1940-1950-tal, övervägande Elastolin, 2 hästdragna ekipage samt wigwam medföljer

Diverse skador

505397

2017-12-10