Ljusstakar 1800-tal tenn

Ljusstakar 1800-tal tenn
Ljusstakar 1800-tal tenn
Ljusstakar 1800-tal tenn
Ljusstakar 1800-tal tenn
Ljusstakar 1800-tal tenn
Ljusstakar 1800-tal tenn
Ljusstakar 1800-tal tenn
Ljusstakar 1800-tal tenn

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Carl Bröske (1798-1822/42) Stockholm 1805, höjd ca 25 cm

Slitage, bucklor, något deformerade ljusmanschetter

505399

2017-12-02