Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
BESTICK, 12 dlr, silver, modell Wasa, GAB 1900-talets mitt, bestående av: 4 bordsgafflar, 4 bordsknivar, 4 bordsskedar, vikt exkl. knivar med rostfria blad ca 290 g
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
505411
2017-12-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner