Otto G Carlsund, Konkret konst

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OTTO G CARLSUND (1897-1948): Komposition,
signerad O.G.C, collage, 14x9 cm

PROVENIENS: Professor Oscar Reutersvärds samling, Stockholm

505415

2017-12-01