Peter "Foppa" Forsberg Sport och affischkonst
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PETER "FOPPA" FORSBERG, ISHOCKEY, Foppa-porträtt, signerad av Forsberg och konstnären KJELL HARILA (född 1959), numrerad 176/500, färglitografi, bildmått ca 64x46 cm
Kuntoraportti
505421
Päivämäärä:
2017-12-04