Peter "Foppa" Forsberg Sport och affischkonst

Peter
Peter
Peter
Peter
Peter
Peter

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PETER "FOPPA" FORSBERG, ISHOCKEY, Foppa-porträtt, signerad av Forsberg och konstnären KJELL HARILA (född 1959), numrerad 176/500, färglitografi, bildmått ca 64x46 cm

Kuntoraportti

505421

Päivämäärä:

2017-12-04