Börje Salming Sport och affischkonst

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

BÖRJE SALMING, ISHOCKEY, Salmingporträtt, signerad av Börje Salming samt konstnären KJELL HARILA (född 1959),numrerad 96/500, färglitografi, bildmått ca 47x65 cm

505422

2017-12-02