Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
BÖRJE SALMING, ISHOCKEY, Salmingporträtt, signerad av Börje Salming samt konstnären KJELL HARILA (född 1959),numrerad 96/500, färglitografi, bildmått ca 47x65 cm
505422
2017-12-02