Mask Etnospecial

Mask Etnospecial
Mask Etnospecial
Mask Etnospecial
Mask Etnospecial
Mask Etnospecial
Mask Etnospecial
Mask Etnospecial
Mask Etnospecial

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

MASK, s.k pascola mask, Mexico, Yaqui/Mayo, 1900-talets mitt, träskuren, bemålad, applikationer av tagel, längd ca 21 cm

Skada/del av lös tunga medföljer, äldre lagningar

505423

2017-12-15