Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
MASK, s.k pascola mask, Mexico, Yaqui/Mayo, 1900-talets mitt, träskuren, bemålad, applikationer av tagel, längd ca 21 cm
Skada/del av lös tunga medföljer, äldre lagningar
505423
2017-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här