Ljusstakar borgila

Ljusstakar borgila
Ljusstakar borgila
Ljusstakar borgila
Ljusstakar borgila
Ljusstakar borgila
Ljusstakar borgila
Ljusstakar borgila
Ljusstakar borgila
Ljusstakar borgila
Ljusstakar borgila
Ljusstakar borgila
Ljusstakar borgila

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORGILA, ljusstakar, DOSOR, SERVETTRINGAR, SKÅL, 18/1900-tal, delvis Sverige, skålens höjd 4 cm, totalvikt 520 g

Slitage, skador, delvis gravyr

505430

2017-12-02