Ljusstakar borgila
Closed
2017-12-02
505430
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
BORGILA, ljusstakar, DOSOR, SERVETTRINGAR, SKÅL, 18/1900-tal, delvis Sverige, skålens höjd 4 cm, totalvikt 520 g
Slitage, skador, delvis gravyr