Soppslev 1800-tal

Soppslev 1800-tal
Soppslev 1800-tal
Soppslev 1800-tal
Soppslev 1800-tal
Soppslev 1800-tal
Soppslev 1800-tal
Soppslev 1800-tal
Soppslev 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOPPSLEV, RAGUSKED, KAFFESKEDAR, 7 st, silver, 1800-tal, soppslevens längd 39 cm, toalvikt ca 350 g

Slitage, skador

505432

2017-12-02