Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOPPSLEV, RAGUSKED, KAFFESKEDAR, 7 st, silver, 1800-tal, soppslevens längd 39 cm, toalvikt ca 350 g
Slitage, skador
505432
2017-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här