Träskulptur Etnospecial

Träskulptur Etnospecial
Träskulptur Etnospecial
Träskulptur Etnospecial
Träskulptur Etnospecial
Träskulptur Etnospecial
Träskulptur Etnospecial
Träskulptur Etnospecial
Träskulptur Etnospecial
Träskulptur Etnospecial
Träskulptur Etnospecial

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÄSKULPTUR, 1900-talets mitt, form av stiliserad kajak, bemålat geometrisk mönster, längd ca 76 cm

Slitage, torrsprickor

505445

2017-12-15