John Stinton vas Royal Worcester

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN STINTON, vas, Royal Worcester, dekor av höglandsboskap, signerad, porlsin, höjd ca 17 cm

Slitage på förgyllning vid myning

505450

2017-12-02