Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHN STINTON, vas, Royal Worcester, dekor av höglandsboskap, signerad, porlsin, höjd ca 17 cm
Slitage på förgyllning vid myning
505450
2017-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här