Supkoppar silver Erik Ernander

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK ERNANDER, supkoppar, 5 st, silver, ciselerad dekor, stämplade Uppsala ca 1790-1810, höjd 3,7-4 cm

Med monogram, 2 hänklar med lagningar, slitage

505459

2017-12-02