Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL, precolombiansk, Peru, Nazca, bemålat och polerat lergods, diameter ca 20 cm,
Proveniens: Svensk Privatsamlare.
Lagningar
505465
2017-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här