Sydamerikansk skål Etnospecial
Vollendet
2017-12-15
505465
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SKÅL, precolombiansk, Peru, Nazca, bemålat och polerat lergods, diameter ca 20 cm,
Proveniens: Svensk Privatsamlare.
Lagningar