Sydamerikansk skål Etnospecial

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, precolombiansk, Peru, Nazca, bemålat och polerat lergods, diameter ca 20 cm,

Proveniens: Svensk Privatsamlare.

Lagningar

505465

2017-12-15