Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OINOCHOE, antiken, hellenistisk, troligen Apulien, liv med figurscen, höjd ca 16 cm,
Proveniens: Svensk privatsamlare, enligt uppgift Inköpt i Stockholm under 1960-talet
505466
2017-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här