Bronsarmband Etnospecial

Bronsarmband Etnospecial
Bronsarmband Etnospecial
Bronsarmband Etnospecial
Bronsarmband Etnospecial
Bronsarmband Etnospecial
Bronsarmband Etnospecial
Bronsarmband Etnospecial
Bronsarmband Etnospecial
Bronsarmband Etnospecial
Bronsarmband Etnospecial
Bronsarmband Etnospecial
Bronsarmband Etnospecial

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMBAND, Grekland, brons, ca 62x57 mm

Proveniens: Svensk privatsamlare, enligt uppgift Inköpt under 1960-talet

Slitage/korrosion, senare sprint

505468

2017-12-15