Grekisk keramik Etnospecial

Grekisk keramik Etnospecial
Grekisk keramik Etnospecial
Grekisk keramik Etnospecial
Grekisk keramik Etnospecial
Grekisk keramik Etnospecial
Grekisk keramik Etnospecial
Grekisk keramik Etnospecial
Grekisk keramik Etnospecial

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRAGMENT, keramik, antiken, Grekland, rödfigurig dekor på svart botten, höjd ca 16 cm

Proveniens: Svensk privatsamlare, enligt uppgift Inköpt i Aten under 1960-talet

505470

2017-12-15