Objekt Etnospecial

Objekt Etnospecial
Objekt Etnospecial
Objekt Etnospecial
Objekt Etnospecial
Objekt Etnospecial
Objekt Etnospecial
Objekt Etnospecial
Objekt Etnospecial
Objekt Etnospecial
Objekt Etnospecial
Objekt Etnospecial
Objekt Etnospecial

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OBJEKT, möjligen skallra, antiken, Grekland, delvis bemålat lergods, längd ca 10 cm

Proveniens: Svensk Privatsamlare, enligt uppgift Inköpt i Aten under 1960-talet

Slitage, skador/bortfall, lagningar

505471

2017-12-15