Objekt Etnospecial
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OBJEKT, möjligen skallra, antiken, Grekland, delvis bemålat lergods, längd ca 10 cm
Proveniens: Svensk Privatsamlare, enligt uppgift Inköpt i Aten under 1960-talet
Slitage, skador/bortfall, lagningar
505471
2017-12-15