Harry Arton vas och fat

Harry Arton vas och fat
Harry Arton vas och fat
Harry Arton vas och fat
Harry Arton vas och fat
Harry Arton vas och fat
Harry Arton vas och fat
Harry Arton vas och fat
Harry Arton vas och fat
Harry Arton vas och fat
Harry Arton vas och fat
Harry Arton vas och fat
Harry Arton vas och fat
Harry Arton vas och fat
Harry Arton vas och fat

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARRY AYRTON, vas och fat, Royal Worcester, dekor av äpplen, urnan numrerad 2048, signerade, porslin, urnarnans höjd 34, fatets diameter 27 cm

Tejprester

505476

2017-12-02