Skedar och tång i silver

Skedar och tång i silver
Skedar och tång i silver
Skedar och tång i silver
Skedar och tång i silver
Skedar och tång i silver
Skedar och tång i silver
Skedar och tång i silver
Skedar och tång i silver
Skedar och tång i silver
Skedar och tång i silver

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

MOCCASKEDAR, 9+1 st., ISTÅNG, SKED, moccaskedar Norge stämplad Norne, delvis med emlajdekor, istång och sked Ryssland samt med svenska imortstämplar, totalvikt 190 g

Emaljskador

505484

2017-12-02