Klubbat för:
650 SEK
1 000 SEK
MOCCASKEDAR, 9+1 st., ISTÅNG, SKED, moccaskedar Norge stämplad Norne, delvis med emlajdekor, istång och sked Ryssland samt med svenska imortstämplar, totalvikt 190 g
Emaljskador
505484
2017-12-02