Francisca Lindberg

Francisca Lindberg
Francisca Lindberg
Francisca Lindberg
Francisca Lindberg
Francisca Lindberg
Francisca Lindberg

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

FRANCISCA LINDBERG (född 1944): Min lilla duva, signerad, olja på duk, 71x66 cm (text på baksidan: "Min lilla duva", Francisca Lindberg)

505486

2017-12-06