Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
FRANCISCA LINDBERG (född 1944): Min lilla duva, signerad, olja på duk, 71x66 cm (text på baksidan: "Min lilla duva", Francisca Lindberg)
505486
2017-12-06