Punschmugar och Cocktailsglas i silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PUNSCHMUGGAR, 6+2 st., 2+2 COCKTAILGLAS, silver, varav 10 dlr stämplade Oskar Waleby, 6 punschmuggar med infällt mynt i botten, höjd ca 4,5-11 cm, total vikt ca 750 g

Enstaka bucklor

505489

2017-12-02