Peter Kurbatov oljemålningar

Peter Kurbatov oljemålningar
Peter Kurbatov oljemålningar
Peter Kurbatov oljemålningar
Peter Kurbatov oljemålningar
Peter Kurbatov oljemålningar
Peter Kurbatov oljemålningar
Peter Kurbatov oljemålningar
Peter Kurbatov oljemålningar
Peter Kurbatov oljemålningar
Peter Kurbatov oljemålningar
Peter Kurbatov oljemålningar
Peter Kurbatov oljemålningar

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PETER KURBATOV (1900-tal): (2) Herr- och damporträtt, signerade och daterade 1952, olja på duk, ca 100x80 cm vardera

Kuntoraportti

505504

Päivämäärä:

2017-12-01