Peter Kurbatov oljemålningar
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PETER KURBATOV (1900-tal): (2) Herr- och damporträtt, signerade och daterade 1952, olja på duk, ca 100x80 cm vardera
Kuntoraportti
505504
Päivämäärä:
2017-12-01