Stig Lindberg litografi

Stig Lindberg litografi
Stig Lindberg litografi
Stig Lindberg litografi
Stig Lindberg litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), Skönheten och odjuret, signerad och daterad Stig L -77 i trycket, onumrerad, litografi, motivmått ca 26,5 x 19 cm

505506

2017-12-02