Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SVEN JONSON (1902-81): Månskensnatt, signerad och numrerad Sven Jonsson, 20/375, färglitografi, ca 45 x 38 cm
Något gulnat blad
505510
2017-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här