Göran Hahne akvarell
Valmis
2017-12-02
505523
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
GÖRAN HAHNE (född 1943): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad G Hahne -78, akvarell, 22x30 cm