Bertil Berntsson blandteknik

Bertil Berntsson blandteknik
Bertil Berntsson blandteknik
Bertil Berntsson blandteknik
Bertil Berntsson blandteknik

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL BERNTSSON (född 1921): Komposition med ansikte, signerad Bertil Berntsson, blandteknik, 24,5x20 cm

Smärre krackelering

505524

2017-12-02