Tumlare omkring 1800 silver

Tumlare omkring 1800 silver
Tumlare omkring 1800 silver
Tumlare omkring 1800 silver
Tumlare omkring 1800 silver
Tumlare omkring 1800 silver
Tumlare omkring 1800 silver
Tumlare omkring 1800 silver
Tumlare omkring 1800 silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TUMLARE, 2 st, silver, omkring 1800, otydliga stämplar, graverad dekor, höjd 3, diameter ca 6 cm

Båda med bucklor

505532

2017-12-02