Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, glas, mässing och vitmetall, rund, höjd 44, 96 cm, enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet, NK
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
505543
2017-12-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner