Soffbord Nordiska Kompaniet

Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, glas, mässing och vitmetall, rund, höjd 44, 96 cm, enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet, NK

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

505543

2017-12-02