Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets mitt): "Strandbild", olja på pannå, ca 27x34,5 cm, ram märkt "Riksförbundet för bildande konst"
505556
2017-12-05