Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets mitt): "Strandbild", olja på pannå, ca 27x34,5 cm, ram märkt "Riksförbundet för bildande konst"

505556

2017-12-05