Siebe Gorman Dykarkniv

Siebe Gorman Dykarkniv
Siebe Gorman Dykarkniv
Siebe Gorman Dykarkniv
Siebe Gorman Dykarkniv
Siebe Gorman Dykarkniv
Siebe Gorman Dykarkniv
Siebe Gorman Dykarkniv
Siebe Gorman Dykarkniv

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIEBE GORMAN DYKARKNIV, 1900-talets första hälft, mässing och stål med komposit/bakelithandtag, signerad Siebe Gorman & Co, cylindrisk gängad balja, längd 32 cm

Bruksslitage, bucklor i mässing

505562

2017-12-02