Lisa Larson Skulptur

Lisa Larson Skulptur
Lisa Larson Skulptur
Lisa Larson Skulptur
Lisa Larson Skulptur
Lisa Larson Skulptur
Lisa Larson Skulptur
Lisa Larson Skulptur
Lisa Larson Skulptur

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

LISA LARSON (född 1931): "Myran", signerad Lisa Larson, numrerad No 177, tillverkad i 999 exemplar, höjd ca 11 cm

505563

2017-12-02