Ikon 1800-tal Ryssland

Ikon 1800-tal Ryssland
Ikon 1800-tal Ryssland
Ikon 1800-tal Ryssland
Ikon 1800-tal Ryssland

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, 1800-tal, Ryssland, Kristus Pantokrator, risa i silver, kontrollstämplad 1863, Moskva, oidentifierad mästarstämpel, ca 17,5x14 cm

Renoverad

505564

2017-12-05