Byrå rokokstil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, rokokostil, 1930/40-tal, fanerad i bl a mahogny, valnöt rotfaner, handtag nyckelskyltar och beslag i brons, skiva i marmor, höjd 77, 80x46 cm, nyckel finns
Nyckel finns att hämta i utlämningen
505565
2017-12-02