Ljusplåtar 1 par 1900-tal

Ljusplåtar 1 par 1900-tal
Ljusplåtar 1 par 1900-tal
Ljusplåtar 1 par 1900-tal
Ljusplåtar 1 par 1900-tal
Ljusplåtar 1 par 1900-tal
Ljusplåtar 1 par 1900-tal
Ljusplåtar 1 par 1900-tal
Ljusplåtar 1 par 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSPLÅTAR, 1 par, 1900-talets första hälft mässing, märkta J.A. Lundin Eksjö, två ljusarmar, höjd 68x32,5 cm

Skador och lagningar

505570

2017-12-02