Ljusplåtar 1 par 1900-tal
Closed
2017-12-02
505570
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
LJUSPLÅTAR, 1 par, 1900-talets första hälft mässing, märkta J.A. Lundin Eksjö, två ljusarmar, höjd 68x32,5 cm
Skador och lagningar