Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal) Venus och Adonis, sannolikt efter venetiansk mästare, olja på duk som dubblerats (två underliggande dukar) ca 91 x 136 cm

505574

2017-12-02