Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, bokhylla "String", 1900-talets mitt, 3 hyllplan fanerade i teak samt 2 gavlar, höjd ca 78, bredd 80, djup 20 cm
Bruksslitage
505584
2017-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här