Nils & Kajsa Strinning bokhylla

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, bokhylla "String", 1900-talets mitt, 3 hyllplan fanerade i teak samt 2 gavlar, höjd ca 78, bredd 80, djup 20 cm

Bruksslitage

505584

2017-12-02