Charles Branwhite oljemålning England
2017-12-02
505591
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CHARLES BRANWHITE (1817-1880): Landskapsmotiv, signerad C. Branwhite, olja på duk, 51x61 cm
Duklagning