Fåtöljer
Vollendet
2017-12-04
505599
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, England, 1800-tal, valnöt, dekor av svanar, lejontassar, på hjultrisor sitthöjd ca 40 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Skador, slitage, fläckar