Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, England, 1800-tal, valnöt, dekor av svanar, lejontassar, på hjultrisor sitthöjd ca 40 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Skador, slitage, fläckar

505599

2017-12-04