Golvur England

Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GOLVUR, England, 1800-talets början, fanerad med mahogny, månfas,urtavaln märkt Tho Harriton Liverpool, höjd ca 232 cm, nyckel, lod och pendel finns

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Slitage, fanerbortfall, lås saknas

505601

2017-12-04