Byrå Louis XVI

Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BYRÅ, Louis XVI, signerad Lapie JME, fanerad med mahogny, förgylld beslag i brons, profilerad skiva i sten, höjd ca 87, 98x52 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Dekora beslag saknas, slitage, skiva med nagg, nyckel saknas

505602

2017-12-04