Byrå Louis XVI
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BYRÅ, Louis XVI, signerad Lapie JME, fanerad med mahogny, förgylld beslag i brons, profilerad skiva i sten, höjd ca 87, 98x52 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Dekora beslag saknas, slitage, skiva med nagg, nyckel saknas
505602
2017-12-04