Taklmapa

Taklmapa
Taklmapa
Taklmapa
Taklmapa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, med kupor och skål i matterat glas, stomme i järn, höjd ca 89 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Rostanlupen, smärre tillverkningdefekter

505607

2017-12-04