Edith Widengren pastell
Valmis
2017-12-05
505640
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
EDITH WIDENGREN (1905-1986): Sydländskt landskap med figurer, signerad och daterad Edith Widengren 1953, pastell, ca 53x122 cm