Olof Yttreaus supkoppar silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLOF YTTREUS, supkoppar, 1 par, invändigt förgyllda, cisilerad dekor, stämplade Uppsala 1791, höjd 4, diameter 6 cm

Med monogram

505665

2017-12-02