Soffbord Josef Frankf för Svenskt Tenn
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOSEF FRANK, soffbord, "Diplomat", Svenskt Tenn, formgivet 1949, modellnummer 2073, mahognyfanér, höjd 48, 105x105 cm
Slitage, stötmärken, brännmärken, skiva med fanérhöjningar/fanérskada, sargkant med mindre lagning
505669
2017-12-04