Anton Kleen tumlare silver

Anton Kleen tumlare silver
Anton Kleen tumlare silver
Anton Kleen tumlare silver
Anton Kleen tumlare silver
Anton Kleen tumlare silver
Anton Kleen tumlare silver
Anton Kleen tumlare silver
Anton Kleen tumlare silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANTON KLEEN, tumlare, silver, invändigt förgylld, cisilerad dekor, stämplad Karlshamn 1799, höjd 3, diameter 6 cm

Monogram, bucklor

505690

2017-12-04