Carl Fagerlund Orrefors

Carl Fagerlund Orrefors
Carl Fagerlund Orrefors
Carl Fagerlund Orrefors
Carl Fagerlund Orrefors
Carl Fagerlund Orrefors
Carl Fagerlund Orrefors

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL FAGERLUND, bordslampa, Orrefors, 1900-talets andra hälft, underfång i rött, signerad Orrefors RD 1323, höjd inkl skärm ca 59 cm

Ngt skadad lampsockel

505695

2017-12-02