Jonas Elg tumlare silver

Jonas Elg tumlare silver
Jonas Elg tumlare silver
Jonas Elg tumlare silver
Jonas Elg tumlare silver
Jonas Elg tumlare silver
Jonas Elg tumlare silver
Jonas Elg tumlare silver
Jonas Elg tumlare silver

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

JONAS ELG, tumlare silver, spår av invändig förgyllning, cisilerad dekor, stämplad Västerås 1778, höjd ca 3, diameter ca 6 cm

Bucklor monogram

505700

2017-12-04