Klubbat för:
1 100 SEK
1 200 SEK
JONAS ELG, tumlare silver, spår av invändig förgyllning, cisilerad dekor, stämplad Västerås 1778, höjd ca 3, diameter ca 6 cm
Bucklor monogram
505700
2017-12-04