Vitrinskåp design Josef Frank

Vitrinskåp design Josef Frank
Vitrinskåp design Josef Frank
Vitrinskåp design Josef Frank
Vitrinskåp design Josef Frank
Vitrinskåp design Josef Frank
Vitrinskåp design Josef Frank
Vitrinskåp design Josef Frank
Vitrinskåp design Josef Frank

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOSEF FRANK, vitrinskåp, Svenskt Tenn, modellnummer 2070, fanérat med mahogny, dragknopp i mässing, inredning med speglar och glashyllor, höjd ca 48, 38,5x16 cm

Smärre slitage, senare belysning, minre repor på glas, spegelglas med mindre bortfall

505712

2017-12-04