Vitrinskåp design Josef Frank
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOSEF FRANK, vitrinskåp, Svenskt Tenn, modellnummer 2070, fanérat med mahogny, dragknopp i mässing, inredning med speglar och glashyllor, höjd ca 48, 38,5x16 cm
Smärre slitage, senare belysning, minre repor på glas, spegelglas med mindre bortfall
505712
2017-12-04